Ветаптечка СУПЕР

Ветаптечка СУПЕР

(0)
Код товару : ВП-001
Є в наявності
  • 105.00 грн.

  • Без ПДВ: 105.00 грн.

Ветаптечка СУПЕР для курчат, каченят, гусенят, індичат -
інгредієнти: ПАРАТИЛ, АСКОРБІНОВА КИСЛОТА, ДЕКАВІТ, ТРИМЕРАТИНВІТ, ЦІАНОФОР
застосування: ОРАЛЬНЕ

До складу аптечки входять:
1. Паратил (пероральний розчин) – 3 ампули по 1 мл.
2. Аскорбінова кислота (Вітамін С) (порошок) -1 пакет -2 г. (Важливо враховувати правильність застосування. Див. п. 2)
3. ДЕКАВІТ (пероральний розчин) 5 ампул по 1 мл.
4. Тримератинвет (порошок) – 5 пакетів по 3 г.
5. ЦІАНОФОР (пероральний розчин) 3 ампули по 1 мл.
6. Рекомендація щодо застосування.

Рекомендація по застосуванню АПТЕЧКА ВЕТЕРИНАРНА СУПЕР для курчат, каченят, гусенят, індичат

У перші дні життя свійської птиці найважливіше забезпечити захист від інфекцій та підтримати енергетичний баланс організму. Для цього в перші дні життя курчат (каченят, гусенят або індичат) необхідно протягом трьох днів щодня випоювати птахів розчином, що містить спеціально підібрані антибіотики та аскорбінову кислоту.


Обов'язковою умовою успішного вирощування молодих птахів є оптимальне співвідношення вітамінно-мінерального балансу в організмі. З цією метою використовуйте вітамінний препарат Декавіт. Надалі для профілактики кокцидіозу птиці рекомендується застосовувати препарат Тримератинвет. Для прискорення росту та підвищення імунітету молодого птаха рекомендується випоювати ЦІАНОФОР.


Усі перелічені препарати необхідно розчиняти в теплій питній воді.


Необхідно пам'ятати, що застосування ветеринарної аптечки дає хороші результати лише у поєднанні з правильним вмістом та годуванням свійської птиці.


1. ПАРАТИЛ (пероральний розчин) – містить три антибіотики: енрофлоксацин – 80 мг/мл; колістин сульфат – 600000 МО/мл; тилмікозин фосфат у перерахунку на тилмікозин – 75 мг/мл. Внаслідок синергізму активних речовин, активність препарату значно вища, ніж його окремо взятих компонентів.


Енрофлоксацин діє проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp. та інших) та грамнегативних мікроорганізмів (E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Prote. Bordetella spp. та інші), а також діє на мікоплазми (Mycoplasma gallisepticum, Mycoplasma synoviae, Mycoplasma hyosynoviae, Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma meleagridis, Mycoplasma iowae).


Колістин – антибіотик групи поліміксинів. Він діє на грамнегативні бактерії (такі як E. coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp.)


Тилмікозин напівсинтетичний антибіотик групи макролідів з широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, а особливо проти Mycoplasma spp. Pasteurella spp., Haemophilus spp., Actinomyces spp. Corynebacterium spp та Mycoplasma spp.


Спосіб застосування: застосовувати з перших днів життя. Вміст однієї ампули (1 мл) розчинити у 1 літрі теплої питної води. Використовувати розчин у день приготування. Вміст ампули розрахований на 50 пташенят. У разі меншого поголів'я птиці відповідно зменшують кількість розчину. Застосовувати протягом 3-х днів із профілактичною метою. Слід зазначити, що паратил добре поєднується з аскорбіновою кислотою, яку зазвичай призначають курчатам у перші дні життя. При цьому рекомендується спочатку розвести у воді вітамін С (на кінчику ножа), потім додати туди Паратил і Ціанофор (див. п. 5).


2. АСКОРБІНОВА КИСЛОТА - (вітамін С) (порошок). Відіграє важливу роль у житті молодих птахів. Випаюють згідно із запропонованою схемою.


УВАГА! Пакет містить 2 г порошку. У воді одночасно розчиняти 50 мг (на кінчику ножа)!


На кінчику ножа приблизно 50 мг.


Випаюють згідно із запропонованою схемою.


Спосіб застосування: з розрахунку на 50 голів молодняку.


1-3 добу життя по 50 мг – на 1 л води (на кінчику ножа)


9 – 20 добу життя по 100 мг – на 2 л води.


21-25 день життя по 200 мг - на 3,5 - 4 л води.


Аскорбінова кислота діє як стимулятор ферментів, що покращує перетравлення їжі, апетит.


Підвищує фагоцитоз, згортання крові, посилює імунітет та стійкість молодняку ​​до інфекцій.


На кінчику ножа приблизно 50 мг.


3. ДЕКАВІТ (пероральний розчин) - комбінований полівітамінний препарат, що містить вітаміни А, DЗ, Е, КЗ, В1, В5, В6, В12, С, L-лізин, складених у науково обґрунтованих пропорціях. Застосовується для профілактики та лікування захворювань, викликаних відсутністю або нестачею вітамінів в організмі, а також для активізації життєво важливих фізіологічних функцій. Забезпечує високий темп зростання, несучість, збереження молодняку ​​та стійкість до інфекційних захворювань.


Спосіб застосування: Декавіт застосовується з 4-ї по 8-у добу шляхом випоювання з розрахунку 1 мл на 1 л води. 1 л води на 50 голів курчат.


4. ТРИМЕРАТИНВЕТ (порошок) – комбінований препарат, до складу якого входять сульфадимезин та триметоприм. Крім протимікробної дії, препарат має антикокцидні властивості. Препарат використовують для профілактики кокцидіозів, спричинених збудниками роду Eimeria у птахів.


Спосіб застосування: препарат застосовується з 21 доби протягом 5 діб. Вміст одного пакета (3 г) розчинити у 3 літрах питної води. Розчин використовувати у день приготування. 1 пакет на 50 пташенят на 1 день.


5. ЦІАНОФОР (пероральний розчин) – комбінований препарат, що містить бутафосфан – 100 мг/мл, ціанокобаламін (вітамін В12) – 0,05 мг/мл.


Бутафосфан поповнює організм фосфором, стимулює процеси обміну, нормалізує рівень гормону стресу – кортизолу, прискорює утилізацію глюкози в крові та активізує енергетичний обмін, покращує функцію печінки, підвищує неспецифічну резистентність організму, активізує рухову активність м'язової та серцевої активності серцевої та активної серцевої активності серцевої та активної серцевої активності серцевої та серцевої активності.


Вітамін В12 стимулює кровотворення, активізує синтез креатину, жировий обмін, біосинтез метіоніну, нормалізує процес засвоєння їжі.


Спосіб застосування: препарат застосовується з 1 доби протягом 3 доби разом з антибіотиком. Вміст однієї ампули (1 мл) розчинити у 1 літрі питної води. Розчин використовувати у день приготування. Вміст 1 ампули розрахований на 50 пташенят на 1 день. (Див. п. 1).На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Написати відгук

Поганий
Так собі
Нормальний
Хороший
Чудовий
Спробуйте додати фото та відео до свого відгука, щоб він став ще більш цікавим
Отримати прайс
Заповніть форму і наш менеджер вам перетелефонує

Хіт продажів

Курчата бройлера Кобб-500 (21 доба - 900 гр)

Кури Кобб-500 родом з Чехії, і сьогодні їх розведення в пріоритеті у багатьох країнах, де вони ..

75.00 грн.

Імпровак (альтернатива хірургічній кастрації) 1доза-2мл

Для використання в якості альтернативи хірургічній кастрації для контролю неприємного запаху у кнурі..

190.00 грн.

Курчата бройлера Кобб-500 (14 діб - 500 гр)

Кури Кобб-500 родом з Чехії, і сьогодні їх розведення в пріоритеті у багатьох країнах, де вони ..

60.00 грн.

Курчата бройлера Кобб-500 (28 діб - 1,5+кг)

Курчата Бройлера Кобб-500 (28 Діб - 1,5 кг)Кури Кобб-500 родом з Чехії, і сьогодні їх розведення в п..

103.00 грн.

Курчата бройлера Кобб-500 (1 доба - 40 гр)

Кури Кобб-500 родом з Чехії, і сьогодні їх розведення в пріоритеті у багатьох країнах, де вони ..

40.00 грн.

Курка бройлера Кобб-500 (42 доби - 2,6+кг)

Кури Кобб-500 родом з Чехії, і сьогодні їх розведення в пріоритеті у багатьох країнах, де вони ..

70.00 грн.

Гроуер Оптима 10 кг

Гроуер OPTIMA –  комбікорм для Бройлерів з оптимальними показниками якості продукту.Склад: Куку..

176.00 грн.

Гроуер Оптима 25 кг

Гроуер OPTIMA –  комбікорм для Бройлерів з оптимальними показниками якості продукту.Склад: Куку..

430.00 грн.